BAUSCH + LOMB

Bonusový program

Přípravky řady Ocuvite jsou vhodným prostředkem příjmu pro oko specifických živin.

Protože je důležité dodávat očím potřebné živiny pravidelně a dlouhodobě, hledáme cesty, jak užívání našich přípravků zákazníkům usnadnit. Představujeme vám proto Ocuvite BONUSOVÝ PROGRAM.

Do bonusového programu jsou zařazeny oba přípravky řady Ocuvite:

Ocuvite Lutein forte Ocuvite Complete

Bonusový program Ocuvite Lutein forte

Bonusový program Ocuvite Complete

Princip finančního zvýhodnění je u obou přípravků stejný, malé rozdíly jsou pouze ve způsobu, jak se bonusové body sbírají. U Ocuvite Luteinu forte se odlepují samolepky z krabičky, u Ocuvite Complete se z krabičky vystřihují čárové kódy.

Důležité je, že oba bonusové programy lze vzájemně kombinovat. Jediným pravidlem je prokázat zakoupení 6-měsíční terapie.

Adresa pro zasílání bonusových kupónů:

Bausch + Lomb
(součást PharmaSwiss Česká republika s.r.o.)
Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7

Na obálku vždy napište „BONUSOVÝ PROGRAM“. Urychlíte tím vyřízení bonusového programu.

Podrobné vysvětlení bonusového programu k oběma produktům Ocuvite naleznete v patřičných sekcích.

 

Učastí v bonusovém programu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb.  O ochraně osobních údajů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, vyplněním kuponu souhlasím s použitím mnou uvedených údajů pro marketingové účely společnosti PharmaSwiss Česká republika s.r.o. 

 

V souladu s platnými právními předpisy máte určitá práva týkající se Vašich osobních údajů, jako je právo na přístup, opravu, omezení, vymazání, odpor a přenositelnost. Pro uplatnění těchto práv, prosím, kontaktujte společnost PharmaSwiss Česká republika s.r.o. na níže uvedené adrese. Budete-li mít dotazy nebo obavy ohledně způsobu, jakým používáme Vaše údaje, nebo jestliže nebudete chtít, abychom Vás zařadili do naší databáze, můžete kontaktovat pověřence pro ochranu osobních údajů na níže uvedené adreseMáte právo postavit se proti našemu shromažďování a využívání Vašich osobních údajů, jak je vysvětleno v tomto dodatku. Chcete-li tak učinit, kontaktujte nás, prosím, na e-mailové adrese gdpr.cz@valeant.com. Společnost PharmaSwiss Čeká republika s.r.o. uchovává Vaše údaje po dobu 5 let od naší poslední interakce s vámi.

 

Ocuvite Complete

Obsahuje živiny, které prokazatelně pomáhají udržovat dobrý zrak.

Ocuvite Complete

Ocuvite Complete krabička


Ocuvite Lutein forte

Výživa očí s karotenoidy, vitamíny a minerály 

Ocuvite Lutein forte

Ocuvite Lutein Forte krabička